Hotel Boutique Villa Amonita
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | 24-uurs zorg 24-uursreceptie |
| Spa en ontspanning Spa en wellnesscentrum Jacuzzi | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Hotel Boutique Villa Amonita Villa de Leyva in Villa de Leyva op circa 5-minuten loopafstand van de Iglesia de Nuestra Señora del Rosario en biedt een bubbelbad en een sauna. Het hotel ligt op 4 km afstand van El Fosil en bestaat uit 6 kamers met een uitzicht op de berg.
De Pozos Azules bevindt zich niet ver van het comfortabele hotel, terwijl het Ricaurtepark op ongeveer 9 minuten lopen verderop is gelegen. Gasten kunnen het centrum van Villa de Leyva over 5 minuten met de auto bereiken. Het Museo del Chocolate is op 350 meter afstand van Boutique Villa Amonita. Busstation Terminal de transporte pubico, dat een goede verbinding door de hele stad mogelijk maakt, ligt in de nabijheid van dit pand.
Privébadkamers zijn inbegrepen bij de kamers.
Gasten kunnen van de gerechten van Franse keuken genieten in Pasteleria Francesa op ongeveer 5 minuten wandelafstand van Hotel Boutique Villa Amonita.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- 24-uursreceptie
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Brandblussers
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
- Spa en wellnesscentrum
- Sauna
- Jacuzzi
Diensten
- Roomservice
- Huishouding
- Wasserij
- Winkels/ Commerciële diensten
Kamervoorzieningen
- Tuinmeubelen
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Hotel Boutique Villa Amonita naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 5 minuten om in het stadscentrum van Hotel Boutique Villa Amonita te komen. - 🚗
Kan ik mijn auto vlakbij comfortabele Hotel Boutique Villa Amonita parkeren?
Comfortabele Hotel Boutique Villa Amonita biedt een privé-autoparkeren aan zijn gasten. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in comfortabele Hotel Boutique Villa Amonita?
De gemiddelde kamerprijs in comfortabele Hotel Boutique Villa Amonita is $39. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes worden aangeboden in dit hotel in Villa de Leyva?
In dit hotel in Villa de Leyva kunnen gasten uit Driepersoonskamer, Double Kamer en Standaard Kamer met een King Size Bed kiezen. - ❓
Worden er schoonmaakdiensten aangeboden in Hotel Boutique Villa Amonita?
Ja, Hotel Boutique Villa Amonita biedt huishouden en 24-uurs huishouding aan.